1389/11/28
توسط: احسان

آقازاده ها در 25 بهمن !

 
فرزند وزیر کشور اصلاحات دستگیر شد

بنا بر گزارش های رسیده از اغتشاش گران بازداشت شده در تجمع غیر قانونی 25 بهمن نام برخی از فرزندان مسئولین سابق و حال کشور نیز در میان این افراد به چشم می خورد. در تجمع غیر قانونی 25 بهمن که با دعوت رسمی سران فتنه و با حمایت سرویس های جاسوسی سیا و موساد در برخی از نقاط شهر تهران برگزار شد سید مرتضی موسوی لاری فرزند عبدالواحد موسوی لاری از مسئولین دولت اصلاحات بازداشت شد.

بنا بر این گزارش عبدالواحد موسوی لاری که از اعضای شاخص مجمع روحانیون مبارز است در دور اول مجلس شورای اسلامی از شهرستان لار به جمع نمایندگان مردم پیوست و در دور سوم با رای مردم تهران نماینده مجلس شد.وی که در دولت اول سید محمد خاتمی به عنوان معاون حقوقی رئیس جمهور فعالیت می کرد پس از استیضاح عبدالله نوری به عنوان وزیر کشور تا پایان دولت هشتم به فعالیت پرداخت. وی که از معتقدین به نظریه توسعه سیاسی و دفاع از تضارب آرا است در سال های گذشته انتقادات شدیدی را به دولت وارد کرده است.

گفتنی است حضور معنادار آقازاده های برخی مسئولین در شرایطی که غیرقانونی بودن این راهپیمایی و توطئه کور دشمنان در این خصوص بر کسی پوشیده نبود فرضیه حمایت بیش از پیش برخی از رجال سیاسی کشور از جریان فتنه را تقویت کرده و مهر تاییدی بر اقدامات آشوب گرایانه و براندازانه این افراد به حساب می آید. همراهی این افراد در حالی است که حمایت های آمریکا از این تجمع بر کسی پوشیده نیست و این افراد که داعیه دار پیروی از خط امام هستند باید به عنوان اولین نفر به خود شک کنند که اقداماتشان مورد حمایت جبهه استکبار است.

بازداشت 2 فرزند اسدالله بیات زنجانی
 در ادامه حضور فرزندان برخی چهره های سیاسی کشور در تجمعات غیر قانونی دو فرزند آیت الله بیات زنجانی روحانی حامی جنبش فتنه سبز در اغتشاشات روز 25 بهمن در حوالی مترو صادقیه بازداشت شدند.
 
به گزارش خبرنگار ما خبر دستگیری محمد مصطفی بیات زنجانی و سوسن بیات زنجانی در حالی از سوی رادیو فردا و رسانه های معاند نظام اعلام شده است که تجمع غیر قانونی 25 بهمن بدون مجوز قانونی وزارت کشور و با دعوت میرحسین موسوی و مهدی کروبی به محلی برای فتنه انگیزی جنبش سبز و حامیان منافق و برانداز آنها تبدیل شده بود و حضور فرزندان چهره های سیاسی و دینی این کشور به معنی حمایت تلویحی این افراد از این اقدامات خرابکارانه و ضد نظام است.
 
محمد مصطفی بیات زنجانی، لیسانس هنر و خواهرش دانشجوی فوق لیسانس معماری، دانشگاه اصفهان هستند که تنها به دلیل شرکت در راهپیمایی روز دوشنبه از منزلشان در قم به تهران عزیمت کرده بودند و روز  دوشنبه همراه با شماری دیگر از فتنه گران در متروی صادقیه تهران بازداشت و روانه زندان اوین شدند .
 
این گزارش می افزاید اسدالله بیات زنجانی عضو شورای بازنگری قانون اساسی ، نماینده و عضو هیئت رئیسه سه دوره اول مجلس شورای اسلامی و نایب رئیس دور سوم این مجلس بوده است. وی همچنین سابقه عضویت در شورای مرکزی مجمع روحانیون مبارز و مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم را داشته‌است. وی به تازگی و قبل از حادثه 25 بهمن دیداری با موسوی و کروبی داشته و حمایت خود را از آنان اعلام کرده است.

 

این روحانی فعال جنبش سبز از خرداد ماه سال گذشته حمایت همه جانبه خود را از اقدامات فتنه گرایانه جنبش سبز تحت عنوان معترض اعلام و در جلسات مجمع محققین و مدرسین بر حضور همه اعضا در فعالیت های این جنبش تاکید کرده است. وی همچنین در واکنش به خبر دستگیری فرزندانش تصریح کرده است که خون فرزندان من از بقیه رنگین تر نیست و به همین جهت برای آزادی آنان با کسی تماس نخواهم گرفت .

 

گفتنی است پیش از این نیز خبر دستگیری فرزند عبدالواحد موسوی لاری وزیر کشور دولت اصلاحات و تنی چند از چهره های سیاسی اصلاح طلب و همچنین برخی حامیان خارجی آنان نظیر سرکنسول اسپانیا در ایران در اغتشاشات 25 بهمن منتشر شده بود.

بولتن نیوز